Ove sezone Copa del Rey suprotstavit će se Athletic Club de Bilbao i Barceloni

U polufinalu Kupa kralja, Athletic Club iz Bilbaa pobijedio je Levante UD 2-1 i uspješno se plasirao u finale. Athletic Club iz Bilbaa slijedi dva finala Kupa kralja sljedećeg. U prošloj i ovoj sezoni oboje su se plasirali u finale. Protivnici Athletic Club de Bilbao u dvije utakmice su Real Sociedad i Barcelona, ​​a momčad se nada osvajanju 25. trofeja prvenstva Copa del Rey.

Ove sezone završena je Supercopa de España, kada su dvije protivničke momčadi bili Athletic Club iz Bilbaa i Barcelona. Na kraju te utakmice Athletic Club de Bilbao osvojio je prvenstvo, a Barcelona nije uspjela osvojiti svoje prvo prvenstvo 2021. Barcelona nije osvojila nijedan naslov prvaka 2020. godine, pa je momčad željna ponovnog osvajanja prvenstva. Posljednji put kad je Barcelona podbacila u Supercopa de España, igrači su bili vrlo tužni i razočarani. Stoga će se Barcelona ovaj put ponovno susresti s Athletic Club de Bilbao, a publika vjeruje da će to biti vrlo žestoka bitka.

Možda mnogi navijači rođeni 90-ih ne vole Athletic Bilbao dres, ali oni su favoriti starije generacije navijača. Athletic Club iz Bilbaa izgleda kao obična momčad, ali oni su drugi najraniji nogometni klub osnovan u Španjolskoj. Od 1928. Atletski klub iz Bilbaa nikada nije ispao, pa mnogi navijači uspoređuju svoje dresovi za nogomet s upornim nogometnim predstavnicima. Athletic Club de Bilbao nevjerojatna je nogometna momčad, a navijači koji ih poznaju duboko će voljeti kulturu.